Rivera Park Residence 2 Br

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Готель Rivera Park Residence 2 Br Ho Chi Minh City розташований на відстані 3.3 км від вулиці Фам-Нгу-Лао. До послуг гостей тераса та басейн. Цей готель також включає парковку.

Номери цього помешкання оснащені балконом і обідньою зоною, а також телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю. Окрім окремого туалету і душу, у ванній кімнаті надаються сушарка і рушники. З деяких номерів відкривається вид на місто.

Неподалік від готелю Rivera Park Residence 2 Br розташований ресторан Banh Canh Ghe Muoi Ot Xanh. Близько 5 хвилин знадобиться, щоб дійти до ресторану Viva Star Coffee.

Готель Хошиміна пропонує зручне розташування на відстані приблизно 10 хвилин їзди від парку Дам-Шен. Це помешкання знаходиться у Хошиміні, на відстані 4.7 км від зоопарку і ботанічного саду. Гості можуть легко познайомитися з історією Хошиміна, відвідавши Палац Незалежності, розташований на відстані приблизно 15 хвилин їзди від Rivera Park Residence 2 Br. Автобусна зупинка Tram Xe Truong THPT Dien Hong розміщена за кілька хвилин ходьби від готелю.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Rivera Park Residence 2 Br Хошимін
701 601
Ціна лише для моб. пристроїв

701 601

505 м від помешкання
USD 43 USD 39
за ніч
Aria Hotel Quan 10
Ціна лише для моб. пристроїв

Aria Hotel Quan 10

6.9
Дуже добре 81 відгук
534 м від помешкання
USD 29 USD 26
за ніч
Ha Do Villas
Ціна лише для моб. пристроїв

Ha Do Villas

8.0
Дуже Добре 35 відгуків
576 м від помешкання
USD 63 USD 57
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 12:00 до 14:00
    Часті питання
    • Готель Rivera Park Residence 2 Br знаходиться поруч з аеропортом?
      Найближчий аеропорт до готелю Rivera Park Residence 2 Br - Міжнародний Тан Сон Нхут (5 км), до нього можна дістатися за 15 хвилин їзди.
    • 🚗
      Чи є в готелі Rivera Park Residence 2 Br парковка?
      Так, у готелі Rivera Park Residence 2 Br гості можуть користуватися приватною парковкою на території.
    • Чи має готель Rivera Park Residence 2 Br гарний вид з вікна?
      Так, з деяких номерів готелю Rivera Park Residence 2 Br відкривається вид на місто.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Rivera Park Residence 2 Br Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити